Medycyna estetyczna Grudziądz

Pogotowie stomatologiczne Grudziądz

Biostymulacja tkankowa

Zabieg biostymulacji tkankowej jest polecany osobom, które chcą poprawić kondycję swojej skóry bez ryzyka skutków ubocznych. Bazuje na wykorzystaniu autologicznych biostymulatorów pozyskanych z krwi pacjenta.

Biostymulacja tkankowa
apobiec starzeniu się skóry,

Biostymulacja PRP
Booster komórkowy

Procedura PRP to doskonały zabieg, który może skutecznie zapobiec starzeniu się skóry, idealny dla osób w średnim wieku i młodych, które chcą odmłodzić i zrewitalizować swoją skórę.

Pobudza intensywną odbudowę skóry we wszystkich jej warstwach, co przekłada się na poprawę jej jędrności, gładkości, elastyczności, kolorytu oraz stanu naskórka. Wykorzystując procedurę PRP, możemy osiągnąć zadowalające efekty estetyczne w sposób naturalny i bezpieczny dla organizmu.

Biostymulacja PRF
Czynniki wzrostu
+ macierz komórkowa

Procedura PRF została stworzona z myślą o potrzebach skóry dojrzałej i pozwala na zrewitalizowanie oraz odbudowę jej struktury. Dzięki temu, zmarszczki stają się znacznie płytsze, a cienie pod oczami mniej widoczne. Zabieg odmładza i rewitalizuje skórę, poprawia jej wygląd.

zrewitalizowanie oraz odbudowa struktury skóry
regenerują skórę, jednocześnie stymulując syntezę kolagenu i elastyny w tkance

Biostymulacja ATR
Stymulacja i wypełnienie

ATR to innowacyjny produkt inżynierii tkankowej, który pozwala na stymulację i wypełnienie skóry materiałem pochodzenia autologicznego. Czynniki wzrostu zawarte w preparacie skutecznie regenerują skórę, jednocześnie stymulując syntezę kolagenu i elastyny w tkance. Dzięki temu, efekt wypełnienia utrzymuje się nawet do 9 miesięcy w ramach terapii. ATR skutecznie wypełnia drobne, średnie oraz głębokie zmarszki, zmniejsza wiotkość skóry oraz poprawia jej napięcie. Produkt ten pozwala również na wypełnienie ubytków tkankowych, rewitalizację skóry oraz poprawienie jej kolorytu.

Medycyna estetyczna Grudziądz - Umów się na wizytę

  • Grudziądz,
    Ikara 4

© Wszelkie prawa zastrzeżone - lek. stomatolog Robert Letkiewicz

Realizacja: Studio113